Ексклюзивні жіночі вишиванки та вишиті сорочки ручної роботи

Вишитий народний одяг, серед  якого найпомітніше місце посідають жіночі вишиті сорочки, є самобутнім та яскравим явищем української культури. Матері та бабусі змалку навчали дівчаток хитрощам та премудростям вишивки. Зараз вміння розшивати одяг не є обов’язковим, і тому оздоблені вручну сучасні жіночі вишиванки явище майже унікальне. 

За народними традиціями, знайомство з вишиванкою у дитини починалося за багато днів до її народження. Вишиті жіночі сорочки, в які одягалася майбутня мати, були вкрити оберегами та символами-побажаннями легких пологів. Немовля одразу після народження загортали у батьківську сорочку, іноді для таких цілей слугувала материнська вишиванка. Дитина підростала, змінювався і її одяг, підбирався відповідно до її віку, статті та інших цілей, проте одна риса залишалася незмінною – одяг завжди був оздоблений ручним шиттям.

Без вишитого одягу не обходилося жодне свято або похід у церкву. В сорочках хрестили дітей, справляли іменини та весілля. Кожен вишитий візерунок та символ мали власне сакральне значення, і особливою увагою при нанесенні тих символів наділялися вишиті жіночі сорочки. Придбати їх було ніде, та це й не було прийнято, адже вишитий одяг – річ дуже інтимна та особлива, і лише близьким людям дозволялося дарувати один одному вишиті речі. Наприклад, наречена дарувала вишиті сорочки майбутньому чоловіку та його батькам. Дівчина у вишиванці споконвіку була і є символом краси і жіночності, а виготовлений нею вишитий одяг – доказом працьовитості та майстерності, і тому майбутні свекрухи пильно вивчали заготовлений невістками одяг.

купити жіночу вишиванку фото

Сьогодні, на щастя, щоб отримати й носити чудову вишиту сорочку, не обов’язково ночами її самостійно вишивати. Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір вишитого одягу, і ви з легкістю зможете обрати та купити жіночу вишиванку на будь який смак: вишиванку хрестиком, вишиту сорочку бісером чи іншу ексклюзивну вишиванку ручної роботи. Достатньо буде лише зробити вибір на користь тієї чи іншої сорочки, а ми з радістю допоможемо вам стати її володарем.

Кожна з жіночих вишиванок інтернет магазину Oleshchuk.com виготовлена вручну. Вони поєднують у собі різні техніки вишивки: звичний та улюблений всіма хрестик, ніжні мережки, старовинні техніки вирізування та виколювання тощо. Ми працюємо лише з кращими майстринями та найякіснішими нитками і тканинами.

Замовити жіночу вишиванку у нас дуже просто. Необхідно лише обрати сорочку на сайті, вказавши потрібний розмір та код товару. Ми працюємо з українськими стандартами розмірів, за основу беруться об’єм грудей, довжина сорочки та довжина рукава. У випадку, коли ваш розмір нестандартний, вам необхідно буде вказати мірки вашого тіла, і ми виготовимо вишиванку спеціально для вас і за вашими параметрами. Якщо обраної вами сорочки не має в наявності, ви можете залишити замовлення на її виготовлення, і протягом одного-двох місяців ваша вишиванка буде готова!

Для нашого інтернет магазину вишиванок не існує територіальних перешкод, наші ексклюзивні жіночі та чоловічі вишиванки ручної роботи вільно мандрують Україною та за її межами. Спробуйте і переконайтеся самі, наскільки це легко і приємно – бути власником унікальної вишитої сорочки.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтесь!

youtube