Жіночі вишиванки та вишиті сорочки

Вишитий народний одяг, серед  якого найпомітніше місце посідають жіночі вишиті сорочки, є самобутнім та яскравим явищем української культури. Матері та бабусі змалку навчали дівчаток хитрощам та премудростям вишивки. Зараз вміння розшивати одяг не є обов’язковим, і тому оздоблені вручну сучасні жіночі вишиванки явище майже унікальне. 

За народними традиціями, знайомство з вишиванкою у дитини починалося за багато днів до її народження. Вишиті жіночі сорочки, в які одягалася майбутня мати, були вкрити оберегами та символами-побажаннями легких пологів. Немовля одразу після народження загортали у батьківську сорочку, іноді для таких цілей слугувала материнська вишиванка. Дитина підростала, змінювався і її одяг, підбирався відповідно до її віку, статті та інших цілей, проте одна риса залишалася незмінною – одяг завжди був оздоблений ручним шиттям.

Без вишитого одягу не обходилося жодне свято або похід у церкву. В сорочках хрестили дітей, справляли іменини та весілля. Кожен вишитий візерунок та символ мали власне сакральне значення, і особливою увагою при нанесенні тих символів наділялися вишиванки жіночі. Купити їх було ніде, та це й не було прийнято, адже вишитий одяг – річ дуже інтимна та особлива, і лише близьким людям дозволялося дарувати один одному вишиті речі. Наприклад, наречена дарувала вишиті сорочки майбутньому чоловіку та його батькам. Дівчина у вишиванці споконвіку була і є символом краси і жіночності, а виготовлений нею вишитий одяг – доказом працьовитості та майстерності, і тому майбутні свекрухи пильно вивчали заготовлений невістками одяг.

Сьогодні, на щастя, щоб отримати й носити чудову вишиту сорочку, не обов’язково ночами її самостійно вишивати. Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір вишитого одягу, і ви з легкістю зможете обрати та купити жіночу вишиванку на будь який смак: вишиванку хрестиком, вишиту сорочку бісером чи іншу ексклюзивну вишиванку ручної роботи. Достатньо буде лише зробити вибір на користь тієї чи іншої сорочки, а ми з радістю допоможемо вам стати її володарем.

Кожна з жіночих вишиванок інтернет магазину Oleshchuk.com виготовлена вручну. Вони поєднують у собі різні техніки вишивки: звичний та улюблений всіма хрестик, ніжні мережки, старовинні техніки вирізування та виколювання тощо. Ми працюємо лише з кращими майстринями та найякіснішими нитками і тканинами.

Купити жіночу вишиту сорочку у нас дуже просто. Необхідно лише обрати сорочку на сайті та замовити її, вказавши потрібний розмір та код товару. Ми працюємо з українськими стандартами розмірів, за основу беруться об’єм грудей, довжина сорочки та довжина рукава. У випадку, коли ваш розмір нестандартний, вам необхідно буде вказати мірки вашого тіла, і ми виготовимо вишиванку спеціально для вас і за вашими параметрами. Якщо обраної вами сорочки не має в наявності, ви можете залишити замовлення на її виготовлення, і протягом одного-двох місяців ваша вишиванка буде готова!

Для нашого інтернет магазину вишиванок не існує територіальних перешкод, наші ексклюзивні жіночі та чоловічі вишиванки вільно мандрують Україною та за її межами. Спробуйте і переконайтеся самі, наскільки це легко і приємно – бути власником унікальної вишитої сорочки.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтесь!

youtube