Ексклюзивні жіночі вишиванки та вишиті сорочки ручної роботи

Нас часто запитують чому наші жіночі вишиванки такі дорогі? Тому ми вирішили розповісти як формується ціна на вишиту сорочку і чому якісна жіноча вишита сорочка не може коштувати дешево.

 

  1. Ручна робота. Всі ми знаємо що вишивка ручної роботи ціниться значно вище за машинну. Наші майстрині працюють над виготовленням жіночої вишиванки від одного до декількох місяців, їхній досвід втілюється в ідеальну лицеву та зворотню сторону сорочки. У нас в наявності та на замовлення вишиті сорочки різноманітними техніками: хрестиком, бісером, гладдю, мережкою, настилом та багатьма іншими.

  2. Ексклюзивний дизайн. Для кожної людини, а для жінки особливо, дуже важливо вирізнятися, бути особливою. Обираючи вишиту сорочку в інтернеті чи в магазині у Вашому місті, Ви мабуть помітили що всі фасони та орнаменти дуже подібні між собою - так, багатьом із них вже не один рік. Ми щороку випускаємо нову колекцію вишиванок, самі розробляємо дизайн і захищаємо його авторським правом, тому можемо гарантувати Вам ексклюзивність наших жіночих вишиванок ручної роботи.

  3. Натуральні матеріали. Якщо Ви обираєте жіночу вишиту сорочку чи блузку на один день, тоді не потрібно купувати у нас. Наші сорочки вишиваються на натуральному бавовняному або лляному полотні, яке приємне до тіла і не викликає алергію, а якісні німецькі нитки не линяють, тому вишиванка навіть через багато років виглядатиме як нова.

Купити жіночу вишиванку Ви можете в наших фірмових магазинах у Львові та Києві, і звісно замовити в інтернет магазині - ми доставимо вишиванку у будь-який куточок України і навіть за кордон. Тому якщо Ви шукаєте дійсно якісну та ексклюзивну жіночу вишиванку - замовляйте! Наші вишиті сорочки Вам неодмінно сподобаються!

Переглянути ексклюзивні жіночі сукні ручної роботи -->>

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтесь!

facebook logotwitter logovk logoyoutube