Чоловічі вишиванки та вишиті сорочки | Купити

Інтерес до традиційного українського одягу не вщухає вже протягом ста років, і сьогодні українські чоловічі вишиванки та жіночі вишиванки знаходяться на черговому пікові своєї популярності.  Нова хвиля патріотизму, що захлиснула сучасних зірок шоу-бізнесу, політиків та відомих людей, звела вишиті сорочки до категорії “must have” кожного українця. Їх одягають на свята і в будні, в офіс та на прогулянку, в церкву або на побачення. Байдуже, хто ви – бізнесмен, топ-менеджер, керівник відділу чи просто захоплена своєю справою, байдужа до титулів людина, проте чоловіча вишиванка може і повинна стати частиною вашого гардеробу.

З давніх-давен чоловічі вишиті сорочки були не просто красивим і зручним одягом, а й оберегами, і основна їх функція була захищати свого володаря, підтримувати його здоров’я та притягувати до нього щастя. Окрім того, чоловічі вишиванки були своєрідними “візитними картками”, адже по типу візерунка і за кольором вишивки можна було визначити з якого регіону походить той, хто її носить . 

Сьогодні ми можемо зайти на пошуковий сайт мережі Інтернет, за допомогою пошуку знайти вишиту чоловічу сорочку, яка нам сподобається, та без особливих складнощів її купити, але нашим пращурам, звичайно, така опція не була доступною, а ввесь одяг виготовлявся вручну. Першу свою вишиванку маленький хлопчик отримував від батька – немовля після народження загортали у батьківську ношену сорочку. Потім його обшивала матір. Взагалі, пошиття і оздоблення сорочок були справами жіночими. Коли хлопець знаходив собі наречену, після заручин завдання забезпечити його та інших членів родини вишитим одягом перекладалося на плечі майбутньої дружини. На весілля парубок одягався у сорочку, яку пошила й вишила з любов’ю його наречена. Вкрита захисними символами, оздоблена з молитвами та чистими думками, така вишиванка була найдорожчим подарунком!

Інтернет магазин Oleshchuk.com зберігає та підтримує ці традиції, кожна з наших чоловічих вишитих сорочок виготовлена з любов'ю та старанністю дбайливими рукам наших майстринь. У нас ви можете знайти і купити чоловічу вишиту сорочку на будь-який смак та для будь-якої події. Ми виготовляємо сорочки з натурального домотканого полотна, міцного та приємного в носінні, та вишиваємо нитками найвищої якості. Ціни різняться залежно від способу пошиття вишиванки. У першому випадку візерунок вишивається безпосередньо на тому полотні, з якого потім виготовляється вишиванка. У другому – вишивка робиться на вставці, яка потім вшивається у тканину для сорочки.

Для того, щоб на нашому сайті купити чоловічу вишиванку, необхідно зробити два простих кроки:

-  обрати сорочку, яка найбільше вам сподобалась,

-  знайти свій розмір та вказати його при замовленні.

У випадку, якщо вашої вишиванки немає у наявності, ви можете замовити її виготовлення. Термін виконання лише 1 місяць.

Якщо ви бажаєте щоб чоловіча вишиванка стали невід’ємною частиною вашого гардеробу, не сумнівайтеся – ваше бажання легко здійснене, інтернет магазин вишиванок Oleshchuk.com із задоволенням вам у цьому допоможе!

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтесь!

youtube