Нова колекція вишиванок - відео з показу

Кожного сезону провідні світові бренди випускають нові колекції своїх товарів, не стоїть осторонь і наш інтернет магазин дизайнерських вишиванок. Ми вдячні усім хто відвідав показ нової колекції вишиванок від Oleshchuk “Весна, гармонія та квіти 2015” і даруємо можливість ще раз насолодитися тими неповторними хвилинами життя коли людина торкається прекрасного.

Представлені на показі сучасні жіночі та чоловічі вишиті сорочки з квітковими орнаментами пасуватимуть кожному, незалежно від віку та уподобань. Вишиті сукні та плаття ручої роботи допоможуть Вам підкреслити свою красу та відчути себе справжньою вишуканою жінкою. Для більш консервативних поціновувачів українських вишиванок ми пропонуємо вишиті сорочки та інші товари з найрізноманітнішими орнаментами, кроєм, типом тканин та різнобарвністю ниток.

Ми знаємо що скільки людей стільки й смаків, тому не засмучуйтесь, якщо не змогли обрати вишиванку для себе, ми завжди готові прислухатись до Ваших побажань і створити саме таку вишиту сорочку, яку Ви бажаєте.

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

facebook logo twitter logo instagram youtube

НАШІ КОНТАКТИ

Магазин вишиванок Олещук. ТВК "Південний", Перша лінія 2/50, 2 поверх (раніше ТЦ Європа, 201а).