Викрійка та пошиття вишиванок

Викрійка та пошиття вишиванок – це нова послуга від інтернет магазину вишиванок oleshchuk.com, завдяки якій Ви отримаєте ексклюзивну вишиванку, зроблену з урахуванням Ваших побажань. Ви не лише матимете вишиванку не подібну на інші, але й особисто приймете участь у її створенні!

Процес пошиття вишиванки трудомісткий та багатоетапний, і ми допоможемо Вам пройти всі етапи від початку до кінця. Спочатку ми разом підберемо правильну тканину та матеріали для вишивки – нитки та/або бісер. Потім знімемо мірки та допоможемо викроїти вишиванку. Для зручності вишивання зробимо розмітку по тканині та будемо консультувати Вас протягом усього процесу створення вбрання. Ми гарантуємо Вам високу якість пошиття, адже в нас є великий досвід з пошиття жіночих та чоловічих вишиванок, дитячих вишиванок та вишитих платтів – більше 10 років наші кравчині виготовляють вишиванки, які можна переглянути та замовити в інтернет магазині oleshchuk.com. Таким чином, ми об’єднаємо наш досвід та Ваші бажання, і разом втілимо мрію про власноруч створену вишиванку у життя.

Подорож у захоплюючий світ вишиванки починається з маленького кроку – візиту до нашої майстерні (у Львові чи Києві)

Розмітка, викрійка та пошиття вишиванок здійснюється як на Вашій так і на нашій тканині (пропонуємо тканину, на якій самі вишиваємо і з якої шиємо свої вишиванки). Термін виконання замовлення – від 1 до 5 робочих днів.

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

facebook logo twitter logo vk logo youtube

НАШІ КОНТАКТИ

Магазин вишиванок Олещук. ТВК "Південний", Перша лінія 2/50, 2 поверх (раніше ТЦ Європа, 201а).