Блог

13
Травень

Дизайнерські вишиванки від Oleshchuk. Звіт з показу нової колекції "Весна, гармонія і квіти 2015".

26 квітня в самому центрі Львова в готелі Жорж, найстарішому та найкрасивішому готелі міста, відбувся показ нової колекції дизайнерських вишиванок від Oleshchuk - "Весна, гармонія і квіти 2015". Було представлено 15 нових ексклюзивних вишиванок, серед яких 5 чоловічих, 6 жіночих вишиванок та 4 вишитих сукні. Усі роботи поєднювались цікавими квітковими візерунками, вишиті різними техніками: хрестиком, колодками, набируванням, оздоблені мережками.

7
Кві

Догляд за вишиванкою

Дбайливий догляд за чоловічою чи жіночою вишиванкою збереже її гарний вигляд надовго. Тож як правильно прати, сушити та прасувати вишиті вироби?

 

21
Бер

Розіграш вишиванки від Oleshchuk завершено!

Нещодавно завершився розіграш вишиванки від інтернет магазину Oleshchuk, в якому прийняло участь близько 400 людей. Умови розіграшу були доволі прості: на офіційній сторінці магазину у Facebook ми розмістили альбом з фотографіями наших вишиванок. Кожен учасник протягом місяця мав можливість обрати фотографію вишиванки яка йому до вподоби та поширити її серед своїх друзів.

6
Січ

Веселих свят!

Куті смачної, коляди гучної,

щасливого Різдва і на весь рік добра!

Веселих свят!

14
Бер

Борщівська вишиванка. Минуле і майбутнє.

Фрагмент візерунку борщівської вишиванки

Українська вишиванка нині асоціюється з яскравими кольорами – червоним з додаванням чорного, блакитним, зеленим, жовтогарячим та синім. Проте існує різновид вишиванок, який дуже виділяється на загальному тлі своїми кольорами та типом оздоблення – борщівські вишиванки. Традиційно у їх колористиці переважають темні кольори, а однією з основних ознак є густо зашиті від уставки до манжета рукава.

19
Лип

Вишиванка чоловіча

Чоловіча вишиванка СЧ-259

Вишиванка чоловіча

В інтернет магазині вишиванок Oleshchuk.com ви знайдете великий асортимент чоловічих вишиванок та вишитих сорочок. Вишиванки білим по білому (полтавська вишивка), вишиванки з бісеру, полуботки, літні вишиванки та інші – все це можна замовити у нас. 

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтесь!

youtube