Що взути під вишиванку?

Часто задаване питання від людей, котрі хочуть бездоганно виглядати в етно стилі чи у своїх вишитих сорочках. Багато людей використовують класичні туфлі, черевички, які являються нейтральними – незамінними.

Пропонуємо Вам мати відповідне взуття до відповідного одягу!

Наше етно-взуття виготовлене з 100% натуральної коноплі, яку виготовляють вручну, беручи стародавні методи і традиції з сучасними технологіями виробництва взуття. Ще один великий плюс є в індивідуальному виробництві взуття під клієнта!! Ви можете бути впевненими, що взуття ляже на ногу ідеально, буде зручним та приємним у використанні.

Уже маю вишиванку і хочу під неї взуття з таким візерунком, як на вишиванці! Немає питань! Для цього Вам потрібно обрати модель взуття, розміри своєї ноги і вислати фото своєї сорочки. Про все решта потурбуємось ми! Вже за 2 тижні ви матимете індивідуальне та ексклюзивне взуття у себе вдома!

Гарантія. Дане взуття є продуктом Торгової марки Hemps. На нього дається гарантія 3 місяці.

Як можна ходити у взутті з тканини? Тут слід розуміти, що замш, нубук теж являється тканиною, проте прекрасно носиться у різну погоду. Тим більше наше взуття комбінується з натуральною шкірою там, де це дійсно потрібно. Тому воно може бути як літнє так і зимове!

Чи законно виготовляти і носити взуття з коноплі?

Є категорія людей, якій одразу  захочеться використати конопляне взуття зовсім не по призначенню. Проте спішимо повідомити, що в 1997 році Джорджіо Армані довів, що технічну коноплю не можна використовувати у наркотичних цілях і таким чином був перший у світі, хто почав виготовляти конопляний одяг. Першими взагалі-то були українці, котрі багато речей навчились виготовляти з коноплі і в українських селах такі товари були повсякденними і звичними. Проте як відомо, все старе з часом повертається і в моду починають знову входити вироби ручної роботи з натуральних матеріалів.

Чим хороше таке взуття?

В загальному, таке взуття для людей, хто цінує в першу чергу практичність і комфорт. Конопля по свої суті:

  1. наділена великою міцністю;
  2. Не викликає алергії;
  3. Створює температурний та енергетичний баланс
  4. Нога у такому взутті дихає і відчуває себе зручно
  5. Взуття легке і практичне.
  6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, а не продаж уже готових товарів.

Оскільки цей товар є для нас новим, зрадістю вислухаємо Ваші питання та пропозиції! Для того, щоб вгодити клієнту, потрібно знати, що він думає! Допоможіть нам у цьому! Роздивитись етно-взуття ви зможете тут

youtube