Блог

17
Лип

Український вишитий костюм – з родзинкою, з душею, зі смаком

Вишита сорочка, юпка, запаска, спідниця, ногавиці, свита, кожушок – цей список можна продовжувати до нескінченності. Український національний одяг – колоритний, різноманітний, багатий, бо українці здавна любили одягатися гарно та ошатно.

26
Чер

Красива вишиванка з квітами – розкіш родом з народу

На цьогорічному тижні моди у Нью-Йорку імениті дизайнери світу, затамувавши подих, милувалися красивими вишиванками з України. Квітучі орнаменти та чарівний колорит, втілений двома десятками дизайнерів в рамках єдиного проекту «Найулюбленіша», став справжньою сенсацією. І не дивно – адже барви та стилістика української вишивки зачаровують з першого погляду.

17
Чер

Відкриття магазину вишиванок Oleshchuk у Києві - розіграш подарункового сертифікату

З нагоди відкриття фірмового магазину вишиванок Oleshchuk у Києві даруємо сертифікат на покупку у розмірі 5000 грн.!!!

відкриття магазину вишиванок у Києві

УМОВИ УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ "ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ - 5000 грн."

15
Чер

Таємниці української вишитої сорочки

Давня традиція українського народу, сповнена глибокого змісту та символічності, завжди притягувала до себе численних дослідників та звичайних людей. Вишита сорочка вважається символом чистоти і краси, святковості та неабиякого естетичного смаку. Вона стала вершиною "полотняного фольклору" нашого народу,  їй приписували чарівну силу. Сорочку вишиванку вважали чи не двійником людини. Саме тому з цим елементом одягу пов’язано так багато повір’їв, обрядів та звичаїв.

3
Чер

Нова колекція вишиванок - відео з показу

Кожного сезону провідні світові бренди випускають нові колекції своїх товарів, не стоїть осторонь і наш інтернет магазин дизайнерських вишиванок. Ми вдячні усім хто відвідав показ нової колекції вишиванок від Oleshchuk “Весна, гармонія та квіти 2015” і даруємо можливість ще раз насолодитися тими неповторними хвилинами життя коли людина торкається прекрасного.

13
Травень

Дизайнерські вишиванки від Oleshchuk. Звіт з показу нової колекції "Весна, гармонія і квіти 2015".

26 квітня в самому центрі Львова в готелі Жорж, найстарішому та найкрасивішому готелі міста, відбувся показ нової колекції дизайнерських вишиванок від Oleshchuk - "Весна, гармонія і квіти 2015". Було представлено 15 нових ексклюзивних вишиванок, серед яких 5 чоловічих, 6 жіночих вишиванок та 4 вишитих сукні. Усі роботи поєднювались цікавими квітковими візерунками, вишиті різними техніками: хрестиком, колодками, набируванням, оздоблені мережками.

7
Кві

Догляд за вишиванкою

Дбайливий догляд за чоловічою чи жіночою вишиванкою збереже її гарний вигляд надовго. Тож як правильно прати, сушити та прасувати вишиті вироби?

 

21
Бер

Розіграш вишиванки від Oleshchuk завершено!

Нещодавно завершився розіграш вишиванки від інтернет магазину Oleshchuk, в якому прийняло участь близько 400 людей. Умови розіграшу були доволі прості: на офіційній сторінці магазину у Facebook ми розмістили альбом з фотографіями наших вишиванок. Кожен учасник протягом місяця мав можливість обрати фотографію вишиванки яка йому до вподоби та поширити її серед своїх друзів.

6
Січ

Веселих свят!

Куті смачної, коляди гучної,

щасливого Різдва і на весь рік добра!

Веселих свят!

Сторінки

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтесь!

youtube