Блог

10
Сер

Чверть століття незалежності України! Усім знижки на вишиванки!

Знижка - 25% на всі вишиванки oleshchuk

Вже 24 серпня, незважаючи на різні труднощі,  Україна святкуватиме 25 річчя своєї незалежності. А як у таке свято без вишиванки? Тому пропонуємо Вам підготуватись до цього свята належно і даруємо знижку 25% на всі наші вишиванки!

Акція діє на усій території земної кулі. Скористайтесь шансом та купіть справжню вишиванку ручної роботи за меншою ціною! Потіште себе та своїх близьких елітною річчю, яка надасть особливий настрій у день незалежності!

15
Чер

День народження київського бутіка oleshchuk

Відкриття магазину вишиванок Oleshchuk у Києві

Один рік… Так мало для тих, хто прожив 50 і так багато, якщо це твій перший рік життя! Раді повідомити усіх киян, що 15 липня 2016 року святкуємо день народження київського бутіка бренду oleshchuk! Нам один рік! І до цього свята, усіх відвідувачів бутіка в цей день чекають подарунки, а для наших клієнтів організовуємо розіграш!

Хто бере участь?

8
Кві

Нова колекція вишиванок "Два аромати розкоші" вже у Львові

Нова колекція вишиванок "Два аромати розкоші" oleshchuk

Вдруге у Львові, 2 квітня, відбувся показ вишиванок від бренду oleshchuk.

У готелі «Жорж» було представлено більше двох десятків вишуканих моделей одягу, які прикрашали давні візерунки Яворівщини та Сокальщини.

24
Бер

"Два аромати розкоші" в Києві. Як це було

Показ нової колекції вишиванок "Два аромати розкоші", Київ

17 березня у Києві, а саме в готелі «Хрещатик» відбувся показ нової колекції вишиванок від oleshchuk під назвою «Два аромати розкоші».

23
Бер

Показ нової колекції вишиванок під назвою "Два аромати розкоші" у Львові!

Показ нової колекції вишиванок "Два аромати розкоші"

Раді вітати і дивувати Вас знову, представивши нову колекцію вишиванок від oleshchuk під назвою «Два аромати розкоші». Показ відбудеться 2 квітня у Львові, за адресою площа Міцкевича 14 (Готель «Жорж»). Початок об 18.00. Тривалість показу до однієї години. Вхід на показ по квитку або запрошеннях. 

29
Січ

Показ нової колекції вишиванок під назвою "Два аромати розкоші"

afisha-pokaz-vyshyvanok-vid-oleshchuk

Раді вітати і дивувати Вас знову, представивши нову колекцію вишиванок від oleshchuk під назвою «Два аромати розкоші». Показ відбудеться 17 березня у Києві, за адресою вул. Хрещатик 14 (Готель Хрещатик). Початок о 20.00. Тривалість показу до однієї години.  

8
Гру

"Ексклюзивна вишиванка під різдвяну ялинку" - АКЦІЯ!

Ексклюзивна вишиванка під ялинку акція!

Раді повідомити чудову новину для наших вірних клієнтів та тих, хто ще вагається ними стати! З 8 грудня по 30 грудня 2015 року проводимо акцію «Ексклюзивна вишиванка під різдвяну ялинку». В рамках цієї акції розіграємо чотири подарункові сертифікати по 3000 грн кожен.

27
Жов

Колорит вишиванок для чарівних панянок: обираємо сорочку за кольоротипом

Ще в середині 20-го століття швейцарський художник та педагог Йоханнес Іттен припустив, що кожній людині притаманна своя кольорова гамма. Ця ідея лягла в основу класифікації жіночих типів за порами року, якою і в наші дні послуговуються стилісти та візажисти. Рекомендації Іттена справді допомагають жінкам обирати саме ті відтінки, що підходять їм найбільше. І жіночі вишиті сорочки – не виняток.

20
Жов

Вишиванка з квітковим орнаментом – від давнини до сучасності

Дізнайтеся про особливості вишивального мистецтва в давнину та основні елементи квіткового орнаменту сьогодні.

15
Жов

Краса, що твориться руками – різноманітність технік та видів української вишивки

Українська вишивка – унікальне мистецтво, що ниточкою тягнеться через століття, наповнюючись новими ідеями, багатими кольорами і розквітаючи пишним візерунком у наші дні, коли вишита сорочка знову стає невід’ємним атрибутом сучасної культури. Розмаїття і досконалість української вишивки справді вражають.

Сторінки

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

facebook logotwitter logovk logoyoutube

НАШІ КОНТАКТИ

м.Київ, вул. Велика Васильківська 72, ТК "Олімпійський", 3 поверх, магазин 3.27

☎ тел:
+38(067)32-32-960
+38(044)332-03-78
+38(098)85-95-582

info@oleshchuk.com