На Паску у вишиванках.

Купити вишиванки на Паску для всієї сім'ї

У всіх регіонах України традиція зустріти найбільше християнське свято у вишиванці нагадує нам про наше коріння, історію і дозволяє відчути повною мірою дух свята. Так історично склалося , що в одних регіонах цю традицію дотримує багато людей,а у інших-менше, але як показує статистика, навіть українці, котрі проживають за межами України, готуються до Паски і бажають купити вишиванки.

Чому ж ця традиція досі існує? Крім національної свідомості треба врахувати той факт, що українська вишиванка суттєво усучаснилась, і не зупиняється на цьому. Сучасна вишиванка стала як у візерунках так і у фасонах пошиття. Звісно, за основу візерунку беруться старовинні орнаменти. Щодо фасону, з’явились цікаві моделі вишитих суконь, які мають чудовий сучасний вигляд і молодь зрадістю їх носить. Старовиннй крій потрохи витісняють приталені жіночі вишиванки, які підкреслюють жіночу красу. Навіть існує сучасне етно-взуття, яке доповнить вишиту сорочку. Розвиваючись, вишиванка популяризується і пробуджує цікавість у всіх людей, незалежно від віку і статі.

                Вишиванки для молодої сім'ї. Небесна легкість та Неебсні простори.

Закликаємо Вас підтримати традицію, а Ми у цьому допоможемо.

Що може запропонувати інтернет-магазин oleshchuk.com? У нас Ви можете купити вишиванки до Паски для всієї сім'ї. Хочете замовити індивідуальні вишиванки з візерунками, котрих немає в інтернет-магазині? Без проблем! З нашої сторони моделювання схеми вишиванки по Ваших бажаннях та індивідуальне пошиття по Ваших мірках. Проте потрібно розуміти, що Паска 5 травня, а для виробництва нової вишиванки потрібно від місяця до 2-х місяців.

Виглядайте на Паску сучасно, оригінально і по-українськи!

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

facebook logotwitter logovk logoyoutube

НАШІ КОНТАКТИ

м.Київ, вул. Велика Васильківська 72, ТК "Олімпійський", 3 поверх, магазин 3.27

☎ тел:
+38(067)32-32-960
+38(044)332-03-78
+38(098)85-95-582

info@oleshchuk.com